K.Maraş
33°C
İstanbul
32°C
Ankara
34°C
Takip Et :
Haber
2015-12-22 00:18:47

Kominizm Hortluyor

Kominizm  tekrar hortluyor. ABD ve batıdan desteğini  kaybeden  PKK Rusya'ya yanaşıyor. Marksist bir örgüt olan  PKK  kendini Rusya'nın kucağına atıyor.

Çok karışık bir yapılanması olan PKK  nerede  bir yandaş bulursa onun kucağına oturuyor. Şimdide Selahattin Demirtaş  Rusya'dan  medet umuyor. Ermeni, Yahudi  ,Hristiyan ,putperest ,ateist   karışımından meydana gelen PKK şimdi de  Rusya ile birlik de Türkiye'nin kuyusunu kazacak.   Türkiye'nin yumruğu altında ezilen PKK sığınacak liman arıyor.

Türkiye eski Türkiye değil.  PKK, DEAŞ  gibi terör örgütlerine  pabuç bırakmaz.  PKK nın(HDP)  kürtlerin  haklarını  arayan bir parti olmadığı artık anlaşılmıştır.

PKK (HDP) Türkiye'yi bölmek ve parçalamak için  hedef koyan dış güçlerin bir piyonu olduğu ortadadır.

Yıllarca Türkiye'yi  zor duruma düşüren  bir takım emperyalist devletler  PKK ile bu işin gitmeyeceğini anladılar.  Şimdide CHP yi ülkeyi yıkmak ve bölmek üzere devreye soktular. 
En son CHP milletvekilinin Rusya'nın kucağına oturması ve İran - CHP işbirliği bunu ortaya koymaktadır.

İran  malzemesini  Türkiye için kullandılar. Türkiye'yi İranlaştırma  senaryoları tutmadı.Batı ve ABD ' ye karşı Türkiye'nin İran ile işbirliği içinde imiş gibi göstermeleri  kabul görmedi..

Şimdi  iş netleşiyor.  IŞID senaryosu ile Türkiye köşeye sıkıştırılmak istendi. O da olmadı.

Rusya uçağının  düşürülmesini  bahane ederek kendine rol biçiyor. Türkiye'de ki  kominist  ateistleri yanına almak çabasında.  CHP millet vekili  bunu açıkça ortaya koydu.

Rusya  Türkiye içindeki ajanlarını ve yandaşlarını  el altından besliyor. Bunun saklı ve gizli bir tarafı yok. CHP içinde çok ciddi RUS taraftarı var.  CHP milletvekilinin " Türkiye İran'la savaşa girse ben İran tarafında yer alırım "demesi   manidar.

Artık oyun ayan beyan ortada. Türkiye de  ateistlik  ,yani kominizm hortlatılacak.

Gençlere iyi eğitim verilmeli.  Kültür ve inanç değerlerimiz okullarımızda  önemsenmelidir.  Milli eğitim müfredatı  yeniden gözden geçirilmeli.  Eğitim çalışanlarının  durumları iyileştirilerek normal öğretime geçilmeli.   gelecek nesillerimiz  iyi öğretmenlerin elinde  yetiştirilmelidir.

Sürekli eğitim  desteklenmeli.  Hayat boyu eğitim faaliyetleri sürdürülmelidir. Dost düşman öğrencilere anlatılmalıdır.

 • Kıyıya Vuran Cesetler
  455 gösterim
 • Sözün Ustaları Dergisi
  455 gösterim
 • İnsanlar Doğduğu Gibi Temiz Dursalar
  455 gösterim
 • Bayrak Şairimiz Arif Nihat Asya
  455 gösterim
 • HIDİV Kasrı
  HIDİV Kasrı
  455 gösterim
 • Toplumsal Yaramız
  Toplumsal Yaramız
  455 gösterim
 •   EN ÇOK OKUNANLAR

  Tüm Yazarlarımızın


  Makalelerini
  Okuyun!