K.Maraş
17°C
İstanbul
12°C
Ankara
11°C
Takip Et :

Haber
2013-12-24 09:07:05
Kms Aşıkları Ölümden Döndü!

Kms Aşıkları Ölümden Döndü!

PTT 1. Ligin 17’nci haftasında deplasman da Balıkesirspor ile oynanan maç sonrası tekrar Kahramanmaraş’a dönmek için yola çıkan Kahramanmaraşspor taraftarları Cefakarlar Göksun’da kaza yaptı. Meydana gelen kaza da 8 kişi vücudunun çeşitli yerlerinden hafif şekilde yaralandı. Şoförün dikkatinin dağılması az daha bir faciaya neden oluyordu. Bir anlık bir dalgınlıkla önde seyir halinde olan araca çarpan transit araç ve transitin çarptığı araçta maddi hasar meydana geldi.

GÖKSUN BELEDİYESİNDEN YARDIM İSTEDİLER

Zorlu Hava şartlarında Kahramanmaraşspor’a destek olmak isteyen Cefakar Taraftarlar Grubu maç boyunca takımlarına destek olmuş. Alınana 3-1’lik mağlubiyetle stadyumdan boynu bükük ayrılmıştı. Stadyumu sesiz sedasız boşaltan Kırmızı- Beyaz aşıkları Kahramanmaraş’a dönüş yolunda Göksun ilçesi çıkışında kaza yaptı. Kazanın yaşandığı alanda Taraftarlar Telefonla Göksun Belediyesine ulaştı. Göksun Belediyesi kaza alanına vararak Taraftarları kontrol alanına alarak araçla Kahramanmaraş’a gönderdi.

“KAZAYI KÜÇÜK SIYRIKLARLA ATLATTIK”

Kahramanmaraşspor sevdası için Balıkesir’e takımlarını desteklemeye giden Kahramanmaraşspor Taraftar Gruplarından Cefakarlar Grubu Göksun Yolunda yaptıkları kazada Can kaybı yaşamadan sağ salim çıkmaları ise Kahramanmaraşspor camiasının yüreğine su serpti.

Kahramanmaraş’a can kaybı olmayan dönen Kahramanmaraşspor taraftar gruplarından olan Cefakarların Tribün Lideri Osman Abacı, kaza sonrası yaptığı açıklama da “Birden bire ne olduğunu bilemedik. Ne olduysa o sırada oldu. Zemin de kötüydü. Ben şoförün yanındaydım çarpacağımızı hissettim ve son anda bir müdahale yaptım. Yoksa Allah korusun daha da feci bir kaza olabilirdi. Çok şükür kazayı küçük sıyrıklarla atlattık” dedi. Kazanın birden bire Şoförün dalgınlığı ile meydana geldiğini ifade eden Cefakarlar Grubu Tribün Lideri Osman Abacı,  “Can kaybı olmadan çıktığımız için şükür ediyoruz. Orada Allah Yüzümüze baktı. Verilecek sadakamız varmış” ifadelerini kullandı. (KAHRAMANMARAŞ’TA BUGÜN)   

 • Merkez Parti Türkiye İçin Bir Şanstır!
  Merkez Parti Kahramanmaraş 2. Sıra Milletvekili Adayı Şaban Şakalar, siyasi anlayışlarının insan odaklı olduğunu ifade ederek, “Siyaset
  126 gösterim
 • Merkez Parti‘nin Adayları Görücüye Çıktı
  Merkez Parti'nin 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimlerinde Kahramanmaraş Milletvekili aday sıralaması belirlendi.
  94 gösterim
 • Fırtınalı Hüsrana Devam
  Ligin son haftalarından büyük bir düşüş yaşayan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor, Anadolu Üsküdar karşısında da tek golle mağlup olurken,
  54 gösterim
 • Kms Store Piazza Avm'de Açıldı
  Kahramanmaraşspor Store Piazza Standı bugün açıldı. KMS Store Piazza da taraftar ürünleri satışı yapılıyor.
  55 gösterim
 • Karşılıksız Çek Adedi Geçen Yıla Göre Yüzde 15
  TBB verilerine göre; Ocak-Mart 2015 dönemindeki karşılıksız çek adedi, önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 15 artarken, karşılıksız işlemi
  127 gösterim
 • 181 gösterim
 • Parasız Yatılılık Ve Bursluluk Sınavı Tarihleri Belli
  Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı ne zaman? Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı (PYBS) başvuruları, 20-30 Nisan 2015 tarihleri arasında yapılacak.
  Gündem
 • Papa Francis’e
  Bu işler iddiayla olmaz Belgede burada arşivde
  Gündem
 • Bakan Avcı: Okullara Yeni Bir Ders Geliyor
  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, önümüzdeki yıl 4’üncü sınıflara “Yurttaşlık” dersi verileceğini açıkladı.
  Gündem
 •   EN ÇOK OKUNANLAR

  Tüm Yazarlarımızın


  Makalelerini
  Okuyun!