K.Maraş
12°C
İstanbul
12°C
Ankara
7°C
Takip Et :

Haber
2013-12-24 09:07:05
Kms Aşıkları Ölümden Döndü!

Kms Aşıkları Ölümden Döndü!

PTT 1. Ligin 17’nci haftasında deplasman da Balıkesirspor ile oynanan maç sonrası tekrar Kahramanmaraş’a dönmek için yola çıkan Kahramanmaraşspor taraftarları Cefakarlar Göksun’da kaza yaptı. Meydana gelen kaza da 8 kişi vücudunun çeşitli yerlerinden hafif şekilde yaralandı. Şoförün dikkatinin dağılması az daha bir faciaya neden oluyordu. Bir anlık bir dalgınlıkla önde seyir halinde olan araca çarpan transit araç ve transitin çarptığı araçta maddi hasar meydana geldi.

GÖKSUN BELEDİYESİNDEN YARDIM İSTEDİLER

Zorlu Hava şartlarında Kahramanmaraşspor’a destek olmak isteyen Cefakar Taraftarlar Grubu maç boyunca takımlarına destek olmuş. Alınana 3-1’lik mağlubiyetle stadyumdan boynu bükük ayrılmıştı. Stadyumu sesiz sedasız boşaltan Kırmızı- Beyaz aşıkları Kahramanmaraş’a dönüş yolunda Göksun ilçesi çıkışında kaza yaptı. Kazanın yaşandığı alanda Taraftarlar Telefonla Göksun Belediyesine ulaştı. Göksun Belediyesi kaza alanına vararak Taraftarları kontrol alanına alarak araçla Kahramanmaraş’a gönderdi.

“KAZAYI KÜÇÜK SIYRIKLARLA ATLATTIK”

Kahramanmaraşspor sevdası için Balıkesir’e takımlarını desteklemeye giden Kahramanmaraşspor Taraftar Gruplarından Cefakarlar Grubu Göksun Yolunda yaptıkları kazada Can kaybı yaşamadan sağ salim çıkmaları ise Kahramanmaraşspor camiasının yüreğine su serpti.

Kahramanmaraş’a can kaybı olmayan dönen Kahramanmaraşspor taraftar gruplarından olan Cefakarların Tribün Lideri Osman Abacı, kaza sonrası yaptığı açıklama da “Birden bire ne olduğunu bilemedik. Ne olduysa o sırada oldu. Zemin de kötüydü. Ben şoförün yanındaydım çarpacağımızı hissettim ve son anda bir müdahale yaptım. Yoksa Allah korusun daha da feci bir kaza olabilirdi. Çok şükür kazayı küçük sıyrıklarla atlattık” dedi. Kazanın birden bire Şoförün dalgınlığı ile meydana geldiğini ifade eden Cefakarlar Grubu Tribün Lideri Osman Abacı,  “Can kaybı olmadan çıktığımız için şükür ediyoruz. Orada Allah Yüzümüze baktı. Verilecek sadakamız varmış” ifadelerini kullandı. (KAHRAMANMARAŞ’TA BUGÜN)   

 • Maraş Temiz, Elbistan Orta!
  'Ağaç kesimi' haberlerinin ardı ardına geldiği şu günlerde akademisyenler hava kirliliği için önemli uyarılarda bulunuyorlar.
  38 gösterim
 • “elbistan Tarımsal Desteklerden En Çok Yararlanan
  Elbistan Kaymakamı Tuncay Akkoyun, ilçenin Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) gibi kurumların sağladığı tarımsal desteklerden en
  34 gösterim
 • Dünya Turizmi İzmir'de Buluştu
  Türkiye'nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan 'Travel Turkey İzmir' Turizm Fuarı TÜRSAB ve Hannover Fairs Turkey işbirliği ile
  39 gösterim
 • Kunduracılar Sitesi Açıldı
  Kunduracılar sitesi esnafları tarafından kullanılmak üzere, Kahramanmaraş Büyük Şehir Belediyesinin de desteği ile yapılan yeni yerlerinin
  42 gösterim
 • "afşin’de Değişim Ve Dönüşüm Başladı"
  Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, ilçede değişim ve dönüşümün başladığını söyledi.
  53 gösterim
 • 2014 Yılında Uçuş Rekoru Kırıldı
  Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü (ICAO) 2014 yılında dünya genelinde 3,2 milyar insanın uçtuğunu, bir yıl boyunca 33 milyon uçuş sayısı ile
  28 gösterim
 • Otomobiller Çarpıştı: 1 Yaralı
  Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde iki otomobilin çarpışması sonucunda meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
  Gündem
 • İnternette Tanışıp Evlenmek İstedi, Tecavüze Uğradı
  Adana'da internette tanıştığı bir kişiyle evlenmek için evden kaçan genç kadın, tecavüze uğrayıp darp edildiğini ileri sürdü.
  Gündem
 • Gençler Moral Gecesinde Eğlendi
  Elbistan Gençlik Merkezi, İMKB Fen Lisesi’nde eğitim gören pansiyonlu öğrencilere yönelik bir moral gecesi düzenledi.
  Gündem
 •   EN ÇOK OKUNANLAR

  Tüm Yazarlarımızın


  Makalelerini
  Okuyun!