K.Maraş
33°C
İstanbul
25°C
Ankara
32°C
Takip Et :

Haber
2013-12-24 09:07:05
Kms Aşıkları Ölümden Döndü!

Kms Aşıkları Ölümden Döndü!

PTT 1. Ligin 17’nci haftasında deplasman da Balıkesirspor ile oynanan maç sonrası tekrar Kahramanmaraş’a dönmek için yola çıkan Kahramanmaraşspor taraftarları Cefakarlar Göksun’da kaza yaptı. Meydana gelen kaza da 8 kişi vücudunun çeşitli yerlerinden hafif şekilde yaralandı. Şoförün dikkatinin dağılması az daha bir faciaya neden oluyordu. Bir anlık bir dalgınlıkla önde seyir halinde olan araca çarpan transit araç ve transitin çarptığı araçta maddi hasar meydana geldi.

GÖKSUN BELEDİYESİNDEN YARDIM İSTEDİLER

Zorlu Hava şartlarında Kahramanmaraşspor’a destek olmak isteyen Cefakar Taraftarlar Grubu maç boyunca takımlarına destek olmuş. Alınana 3-1’lik mağlubiyetle stadyumdan boynu bükük ayrılmıştı. Stadyumu sesiz sedasız boşaltan Kırmızı- Beyaz aşıkları Kahramanmaraş’a dönüş yolunda Göksun ilçesi çıkışında kaza yaptı. Kazanın yaşandığı alanda Taraftarlar Telefonla Göksun Belediyesine ulaştı. Göksun Belediyesi kaza alanına vararak Taraftarları kontrol alanına alarak araçla Kahramanmaraş’a gönderdi.

“KAZAYI KÜÇÜK SIYRIKLARLA ATLATTIK”

Kahramanmaraşspor sevdası için Balıkesir’e takımlarını desteklemeye giden Kahramanmaraşspor Taraftar Gruplarından Cefakarlar Grubu Göksun Yolunda yaptıkları kazada Can kaybı yaşamadan sağ salim çıkmaları ise Kahramanmaraşspor camiasının yüreğine su serpti.

Kahramanmaraş’a can kaybı olmayan dönen Kahramanmaraşspor taraftar gruplarından olan Cefakarların Tribün Lideri Osman Abacı, kaza sonrası yaptığı açıklama da “Birden bire ne olduğunu bilemedik. Ne olduysa o sırada oldu. Zemin de kötüydü. Ben şoförün yanındaydım çarpacağımızı hissettim ve son anda bir müdahale yaptım. Yoksa Allah korusun daha da feci bir kaza olabilirdi. Çok şükür kazayı küçük sıyrıklarla atlattık” dedi. Kazanın birden bire Şoförün dalgınlığı ile meydana geldiğini ifade eden Cefakarlar Grubu Tribün Lideri Osman Abacı,  “Can kaybı olmadan çıktığımız için şükür ediyoruz. Orada Allah Yüzümüze baktı. Verilecek sadakamız varmış” ifadelerini kullandı. (KAHRAMANMARAŞ’TA BUGÜN)   

 • 167 gösterim
 • Yurt Dışı Üretici Fiyat Endeksi Arttı
  Yurt dışı üretici fiyat endeksi aylık yüzde 2,01 arttı.
  119 gösterim
 • Sabancı Hisse Satışını Tamamladı
  Sabancı Holding, Kordsa'da sahip olduğu hisselerden yüzde 10'unu 61 adet yerli ve yabancı kurumsal yatırımcıya sattı.
  57 gösterim
 • Rektör Deveci Dakik Yöneticileri İle Bir Araya Geldi
  Doğal Afet Arama Kurtarma ve İlkyardım Kulübü (DAKİK) Genel Merkez Yöneticileri Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr.
  142 gösterim
 • Modanın Devleri Geliyor
  Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde 25-30 Mayıs tarihlerinde moda rüzgarları esecek.
  67 gösterim
 • Ulaşıma Yeni Sistem Geliyor
  Kahramanmaraş ulaşımında tamamen otobüs sistemine geçiliyor. Yeni sistemle birlikte minibüsler otobüs olacak, otobüslerde kartlı sistem uygulanacak.
  77 gösterim
 • Utanmıyorsanız Diyeceğim Yok!
  Daha bir hafta önce : Bebeğine bir paket süt için yağmur ve dolu altında çırpınan bir Suriyeli annenin feryadını yazmıştım..
  Gündem
 • Kahramanmaraşspor Transfer Çalışmalarına Başlıyor
  2014-2015 futbol sezonunda kırmızı grupta ligin son maçında ligde kalmayı başaran Kahramanmaraşspor, yeni sezon için çalışmalarına hız vererek, transfer harekatına başlayacak.
  Spor
 •   EN ÇOK OKUNANLAR

  Tüm Yazarlarımızın


  Makalelerini
  Okuyun!