K.Maraş
33°C
İstanbul
32°C
Ankara
34°C
Takip Et :
Haber
2014-05-13 02:31:00
İngiltere, Gizem’i Konuşuyor

İngiltere, Gizem’i Konuşuyor

Yaşadığı şehrin ana arterleri üzerinde yer alan reklam billboardlarına fotoğrafları asılan 23 yaşındaki Gizem Erdoğan’ın bu başarısı, diğer öğrencilere örnek gösteriliyor.

Gizem Erdoğan’ın babası Ali Erdoğan ticaret hayatını ilerletmek adına memleketi Elbistan’dan İngiltere’ye yerleşme kararı aldı. İngiltere’nin başkenti Londra’ya taşındıkları yılda daha 10 yaşında olan Gizem Erdoğan, kısa sürede eğitim alanında birçok başarıya imza attı. 4 çocuklu Erdoğan ailesinin ortanca çocukları olan Gizem Erdoğan, ailesiyle 6 yıl önce Enfield şehrine taşındı.

Burada da üniversite eğitiminde ardı ardına dereceler alan Gizem Erdoğan, haftanın iki gününü gönüllü polis memurluğu yaparak geçiriyor ve vatandaşlara yardım ediyor.

Hem okul hem meslek hayatında elde ettiği başarılar sonucu halkın ve bölge yöneticilerinin takdirini alan Gizem Erdoğan’ın fotoğrafları, şehrin ana caddeleri üzerinde yer alan reklam billboardlarına asılarak, diğer insanlara örnek gösterildi.

Telefon aracılığıyla özel bir açıklama yapan Gizem Erdoğan, hayatının her alanında kendisine destek olan ailesine teşekkür ederek, Türk kızlarına fırsat verilmesi halinde neler başarabileceklerini azda olsa kanıtlamaktan gurur duyduğunu söyledi.

 • 3.cülük Bağlarbaşı İmam Hatip’in
  Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Okullar arası turnuvalar
  6773 gösterim
 • Amatör De Bu Hafta
  Yerel Amatör Ligde 16-17Ocak 2016 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların programı belirlendi.
  7396 gösterim
 • Fırtına Lidere Konuk
  Temsilcimiz Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor sezonun ilk deplasmnında Lider Etimesgut Belediyespor’a konuk oluyor.
  5680 gösterim
 • Gençler Üniversitelilerle
  2015-2016 Sezonu 8. Haftasında “EBBL” nin 10’cu Grubun Lideri Üniversiteler Gençlik Spor Kahramanmaraş’a konuk oluyor.
  6414 gösterim
 • Muallim Erkeklerde Farka Gitti
  2015-2016 Okul Sporları kapsamında Futsal müsabakalarında Muhallim Hayrullah Orta Okulu Farka gitti.
  5570 gösterim
 • Grup Müsabakaları Kahramanmaraş’ta
  Kahramanmaraş Badminton Gençler grup müsabakalarına ev sahipliği yapıyor.
  5837 gösterim
 • Asfaltsız Yol Kalmayacak
  Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, ilçesinde yapılan asfalt çalışmalarını sık sık yerinde incelemeye devam ediyor. Son olarak Yukarı Pazarcık Mehmet Emin Arık oğlu Mahallesi’nde yapılan asfalt çalışmalarına katılan Başkan
  Gündem
 • Öğrenci Velilerinden Kızılay’a Kan Bağışı
  Milli eğitim Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve Türk Kızılayı işbirliği ile uygulanan ‘Geleceğin Kan Bağışçılarının Kazanımı için Teknik Destek Projesi’ kapsamında Kahramanmaraş’ta yaşı tutan öğrenciler,öğretmenler ve
  Sağlik
 • Öğrencilere Böbrek Sağlığı Taraması
  Kahramanmaraş Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ve KABÖDER işbirliği ile öğrencilere böbrek sağlığı taraması yapılıyor.
  Gündem
 •   EN ÇOK OKUNANLAR

  Tüm Yazarlarımızın


  Makalelerini
  Okuyun!