K.Maraş
33°C
İstanbul
32°C
Ankara
34°C
Takip Et :
Haber
2015-10-26 23:26:37

HAYDİ MUHALEFET ÜMİDİMİZ SİZ SİNİZ !!!!!

  Türkiye 13 yıl öncesi nasıldı ? AK Parti ne yaptı ? Gelin isterseniz eskiye dönelim.  Türkiye genelinde yapılan büyük projelerden başlayalım.. Aklıma gelenleri  sıralamak istiyorum.

    Öncelikle yapılan bütün duble yolları kazıyalım! Onların yerine iki arabanın yan yana zor gittiği yolları yeniden ikame edelim ! Hatta stabilize olan yolları yeniden oluşturalım! Yollar toprak olsun.! Ne güzel tozun içinde arabalarımız gidiyordu. !  Nemize gerek bizim parke yollar! Nemize gerek asfalt yollarda araba sürmek.!

    İMF ye yeniden borçlanalım! IMF ye  borçlu olursak bizim başbakanımız ayakta duruyor ! Ülkemize gelen IMF heyeti başbakanlık konutunda  ayakta karşılanıyor ! Onlara boyun büküyor.!Bizde gururlanıyoruz! "Oh diyoruz" seviniyoruz.!

    ABD başkanı karşısında  hazır olda duran bir başbakanımız olsun !Ne demek koskoca ABD başkanı karşında ayak yak üstünde oturulur mu ?!

   Hele  benim en çok zoruma giden Cumhurbaşkanlığı sarayının yapılması ! Onu hemen yıkalım ! Böyle şey olur mu adam orada  16 Türk devletinin  figüranlarını  ve bayraklarını sergiliyor ! Dünya bize barbar diyor  ! Derhal o saray yıkılsın .! Hatta   saraya karşı gelenleri etrafına toplayalım başlarına yıkalım !Yerine  öldürülen PKK lıların anıtı yapılsın !

     Marmara  denizinin  altından   tren geçiyor . O tünelleri hemen kapatalım ! Ne gereği var ! Herkes bildiği yoldan gitsin ! Dolmuş var. Onlar çalışsın. Ne imiş efendim 2 saatlik yol 10 dakikaya inmiş ! Ne lüzumu var  Marmararayın !

   Bir de senede 100 milyon insan uçak yolculuğu yapıyor . Buna ne gerek var kardeşim ! Herkes kara yolu ile gitsin. Eskisi gibi  birkaç bin kişi binse  olmaz mı uçağa ! Hem masraf olmaz ! Bir de kalktınız her vilayete hava alanı yaptınız ! Çok masraflı oldunuz ! Adam uçağa binecek istediği şehre ve ülkeye gidecek ...Olacak şey mi bu ! İnsanları masrafa sürüklüyorsunuz !

   Hızlı tren yapmışlar... Eyvah eyvah ! Ne işimize yarıyor bu hızlı trenler. Bunları hemen seferden kaldıralım. ! Demir fabrikalarına gönderelim. ! İnşaat demiri olur ! Zaten hızlı trenlere binen de fazla insan yok !

   Yerli insansız  uçaklar yapılmış . Tanklar yapılmış. Denizaltılar yapılmış.Savaş gemisi yapılmış. Ne lüzumu var bunların.!Yahu ne yapacaksınız insansız uçağı ! İsrailden alıyorduk işte ! Onlar bize zaten haberleri ulaştırıyorlardı. ! Onların verdiği haber daha isabetli   idi ! Onların gösterdiği yerlerde PKK lı yoktu. Bombaları boşa atıyorduk ! PKK lı ölmüyordu ! Yerli insansız hava araçları doğru istihbarat veriyor . PKK lılar ölüyor olur mu böyle bir şey !

   Bir de durup dururken havaya uydu bıraktık.! Allah aşkına İngilizlerin uydusu yetmiyor mu ! Neden boşa para harcadınız !  İnternetin ne gereği var da kalite artırıyorsunuz !

    Hele şu Suriyeden gelen göçmenleri  neden sınırdan aldınız ! Onlara sınırda bir zehirli gaz sıkaydınız oracık da  Hakka ulaşsalardı ! Boşu boşuna Esad la kötü oldunuz ! Sizden başka insanlık bilen yok mu ! Bırakın denizde boğulsunlar !Denizin sahiline vursun cesetler !.Nasıl olsa bir kısmı Avrupaya geçer !..Hem Suriyeli göçmenleri ülkemize almanın insanlıkla ne alakası var ! Ekmeğimize göz diktiler.!

   Şimdi bir de yavru vatan Kuzey Kıbrıs  Türk devletine  denizin içinde su taşıdınız.! Bir de asrın projesi diyorsunuz ! Yok canım ne gereği var bunun.! Bırakın oradakiler de su içmesinler ! Bizim suyumuzu niye oralar kadar taşıyorsunuz !

  Nükleer enerji santralleri yapıyorsunuz . Ne gereği var.! Sanayimizde elektrik kullanmasın.! Biraz bölgelerimiz de karanlık da kalsın.! Sonra dışarıdan alırız. !Borçlanırız ! nasıl olsa IMF bizim ortağımız  ! Onlardan para dileniriz !

   Hükümet çok diktatör ! Basına sansür uygulanıyor !Her türlü hakaret ve küfre  hemen mahkemeye baş vuruyor. Bırakın herkes istediği kadar hakaret etsin !.Küfür serbest olsun ! Herkes herkese ağzına gelen küfrü yapsın ! Ne yani 12 Eylül ihtilalinde gazeteciler generallere nasıl küfrediyordu ! Kim ne diyordu ! 28 Şubat  sürecinde  paşalar gık ses etmiyordu ! O günkü gazeteciler  basın özgürlüğü olduğu için generallere küfür bile ediyorlardı. ! Mesela bir tuğ general başbakan Erbakana küfür etti! Bütün basın bağırdı !  "Demokrasilerde asker ,sivil  iradeye, seçilmişlere  nasıl küfür eder !" dediler . .Daha neler var neler ...

    Lüks hastahaneler...Yetime, dula,hastaya,bakıcıya  herkese maaş bağladınız ... Köre,sağıra,topala felçliye  eğitim verdiniz . Buna ne gerek var ! Ne yapacak bu özürlü insanlar eğitimi !

    İşin bir yanı da her şehre Üniversite açtınız. Olmaz böyle bir şey ! Ne yapacaksın her şehirde üniversiteyi ! Bunları hemen iptal etmelisiniz !Yoksa altından kalkamazsınız ! Aydın ve okumuş insan çoğalır ... İnsan üzerinden rant sağlayan terör  örgütü ve mafya  biter !

    Baş örtüsü  diye bir iş açtınız milletin başına ! Bırakın baş örtülüler üniversiteye gitmesinler.! İmam Hatipleri çoğalttınız . Ne lüzumu var ! Herkes nerden öğrenirse öğrensin ! Paralel  yapı zaten dini kendi kendine öğretiyordu ! Olur mu adamların ekmeğine  taş attınız !

    Recep Tayyip Erdoğan Başbakan iken İsrail Cumhurbaşkanına : " Siz  adam öldürmesini iyi bilirsiniz " dedi. Kıyamet oradan koptu. PKK ve Parelel yapı harekete geçti. Arının deliğine çöp dürttünüz !Tekrar eski günlere dönelim ! İsraile söylediğimiz bu sözleri geri alalım !..

    Velhasılı kelam 13 yıllık Ak Parti döneminde ne varsa yerle bir edelim.! Yeniden eski karanlık günlere dönelim.AK parti ne yaptı ise yerle yeksan edelim..!.Haydi muhalefet ümidimiz siz siniz.!....

  

 

 • Kıyıya Vuran Cesetler
  504 gösterim
 • Sözün Ustaları Dergisi
  504 gösterim
 • İnsanlar Doğduğu Gibi Temiz Dursalar
  504 gösterim
 • Bayrak Şairimiz Arif Nihat Asya
  504 gösterim
 • HIDİV Kasrı
  HIDİV Kasrı
  504 gösterim
 • Toplumsal Yaramız
  Toplumsal Yaramız
  504 gösterim
 •   EN ÇOK OKUNANLAR

  Tüm Yazarlarımızın


  Makalelerini
  Okuyun!