K.Maraş
33°C
İstanbul
32°C
Ankara
34°C
Takip Et :
Haber
2014-05-15 00:44:18
Emniyetten 4. Huzur Toplantısı

Emniyetten 4. Huzur Toplantısı

Toplum Destekli Polislik faaliyetleri kapsamında; İl Emniyet Müdürü Ümit Yaşar Adalar Başkanlığında, Polisevi restoranında bir araya geldi.

Mahalle Muhtarlarının bulunduğu toplantı da polis-halk ilişkilerini en üst seviyeye çıkarmak, iletişimi geliştirmek vevatandaşların beklentilerini en iyi şekilde karşılamak amacıyla 4. sorumluluk alanı huzur toplantısı düzenlendi.

Düzenlenen toplantıda İl Emniyet Müdürü Ümit Yaşar Adalar; mahalle muhtarlarının vatandaşa yakın olması nedeniyle sokağın sıkıntısını daha iyi bildiğini, muhtarlarımızın karanlık dar sokakların gözü ve kulağı olması nedeniyle polisin en büyük yardımcısı olduğunu söyledi.

Emniyet Müdürlüğü olarak muhtarlarla olan ilişkilerimizi daha da geliştirip Kahramanmaraş’ın sorunlarına birlikte çözüm bulacaklarını belirten Adalar konuşmasına şöyle sürdürdü:

“Özellikle gençlerimizi zararlı alışkanlıklardan kurtarmak için “ben yok biz varız” felsefesiyle hareket edilmesi gerektiğini, polisle vatandaşın işbirliği yaptığı projelerin hayata geçirilme safhasında olduğunu, öğrencilerimizi kötü alışkanlıklardan korumak için, onlara yönelik projelerin de olduğunu belirtmiştir” dedi. (HABER MERKEZİ)

 

 • 3.cülük Bağlarbaşı İmam Hatip’in
  Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Okullar arası turnuvalar
  6865 gösterim
 • Amatör De Bu Hafta
  Yerel Amatör Ligde 16-17Ocak 2016 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların programı belirlendi.
  7518 gösterim
 • Fırtına Lidere Konuk
  Temsilcimiz Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor sezonun ilk deplasmnında Lider Etimesgut Belediyespor’a konuk oluyor.
  5766 gösterim
 • Gençler Üniversitelilerle
  2015-2016 Sezonu 8. Haftasında “EBBL” nin 10’cu Grubun Lideri Üniversiteler Gençlik Spor Kahramanmaraş’a konuk oluyor.
  6508 gösterim
 • Muallim Erkeklerde Farka Gitti
  2015-2016 Okul Sporları kapsamında Futsal müsabakalarında Muhallim Hayrullah Orta Okulu Farka gitti.
  5648 gösterim
 • Grup Müsabakaları Kahramanmaraş’ta
  Kahramanmaraş Badminton Gençler grup müsabakalarına ev sahipliği yapıyor.
  5925 gösterim
 • Asfaltsız Yol Kalmayacak
  Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, ilçesinde yapılan asfalt çalışmalarını sık sık yerinde incelemeye devam ediyor. Son olarak Yukarı Pazarcık Mehmet Emin Arık oğlu Mahallesi’nde yapılan asfalt çalışmalarına katılan Başkan
  Gündem
 • Öğrenci Velilerinden Kızılay’a Kan Bağışı
  Milli eğitim Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve Türk Kızılayı işbirliği ile uygulanan ‘Geleceğin Kan Bağışçılarının Kazanımı için Teknik Destek Projesi’ kapsamında Kahramanmaraş’ta yaşı tutan öğrenciler,öğretmenler ve
  Sağlik
 • Öğrencilere Böbrek Sağlığı Taraması
  Kahramanmaraş Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ve KABÖDER işbirliği ile öğrencilere böbrek sağlığı taraması yapılıyor.
  Gündem
 •   EN ÇOK OKUNANLAR

  Tüm Yazarlarımızın


  Makalelerini
  Okuyun!