K.Maraş
33°C
İstanbul
32°C
Ankara
34°C
Takip Et :
Haber
2016-01-12 01:23:05
Brückner, İnter Tekstil İle Ktm 2016’da

Brückner, İnter Tekstil İle Ktm 2016’da

Tekstil Terbiye sektöründe boya - baskı ve terbiye makineleri alanında dünyanın önde gelen imalatçılarının Türkiye temsilciliğini yapan İnter Tekstil, mümessili olduğu Brückner, Fong's, OsthoffSenge , ErhardtLeimer-EL, Lacom, SPG ve ,RamischGuarneri ile KTM 2016’da yerini aldı.

1984 yılında kurulan İnter Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. boya - baskı ve terbiye makineleri alanında dünyanın önemli makine üreticilerini Türk tekstil sektörü ile buluşturuyor. Mümessilliğini yaptığı Brückner, Fong's, Then, Goller, OsthoffSenge, ErhardtLeimer-EL, SPG, ETF, RamischGuarneri, Lacom gibi dünyaca ünlü markalarla, tekstil sektörüne hizmet veren İnter Tekstil, müşterilerine satış öncesi ve satış sonrası verdiği destekle de fark yaratıyor.

 

Brückner, Yeniliklerini KTM 2016’ya Taşıyacak

Kahramanmaraş’ta gerçekleşecek olan KTM 2016’ya katılma kararı alan İnter Tekstil, mümessili olduğu firmaların tekstil sektörüne yönelik yeni çözümlerini fuara taşıyacak. KTM 2016’nın tekstil sektörü açısından önemli bir organizasyon olduğuna vurgu yapan İnter Tekstil Yetkilisi Sami Çakırca, müşteri portföyünü genişletmek ve pazar payını artırmak için KTM 2016’yı önemsediklerini belirtti. Çakırca, “28-30 Nisan tarihleri arasında Türk tekstilinin nabzının tutulacağı KTM 2016 fuarında, temsil ettiğimiz markamızla beraber ziyaretçilerimizle buluşacağız. Tekstildeki trendleri görmenin yanı sıra, sektöre yönelik yeni çözümlerimizi yakından tanımak üzere tüm ziyaretçilerimizi fuar alanındaki standımıza bekliyoruz” sözlerine yer verdi.

 

Sektörün Önde Gelenleri KTM 2016’da Buluşuyor

Kahramanmaraş’ın tekstil sektöründeki stratejik konumunu büyük bir organizasyonla birleştiren KTM 2016, tekstil sektörünün buluşma adresi olarak dikkat çekiyor. Sektörün önde gelenleri 28-30 Nisan 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan KTM 2016’da önemli işbirliklerine imza atmanın yanı sıra sektördeki yenilikleri de takip etme şansını yakalayacaklar.

 • 3.cülük Bağlarbaşı İmam Hatip’in
  Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Okullar arası turnuvalar
  6773 gösterim
 • Amatör De Bu Hafta
  Yerel Amatör Ligde 16-17Ocak 2016 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların programı belirlendi.
  7391 gösterim
 • Fırtına Lidere Konuk
  Temsilcimiz Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor sezonun ilk deplasmnında Lider Etimesgut Belediyespor’a konuk oluyor.
  5680 gösterim
 • Gençler Üniversitelilerle
  2015-2016 Sezonu 8. Haftasında “EBBL” nin 10’cu Grubun Lideri Üniversiteler Gençlik Spor Kahramanmaraş’a konuk oluyor.
  6414 gösterim
 • Muallim Erkeklerde Farka Gitti
  2015-2016 Okul Sporları kapsamında Futsal müsabakalarında Muhallim Hayrullah Orta Okulu Farka gitti.
  5567 gösterim
 • Grup Müsabakaları Kahramanmaraş’ta
  Kahramanmaraş Badminton Gençler grup müsabakalarına ev sahipliği yapıyor.
  5837 gösterim
 • Asfaltsız Yol Kalmayacak
  Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, ilçesinde yapılan asfalt çalışmalarını sık sık yerinde incelemeye devam ediyor. Son olarak Yukarı Pazarcık Mehmet Emin Arık oğlu Mahallesi’nde yapılan asfalt çalışmalarına katılan Başkan
  Gündem
 • Öğrenci Velilerinden Kızılay’a Kan Bağışı
  Milli eğitim Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve Türk Kızılayı işbirliği ile uygulanan ‘Geleceğin Kan Bağışçılarının Kazanımı için Teknik Destek Projesi’ kapsamında Kahramanmaraş’ta yaşı tutan öğrenciler,öğretmenler ve
  Sağlik
 • Öğrencilere Böbrek Sağlığı Taraması
  Kahramanmaraş Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ve KABÖDER işbirliği ile öğrencilere böbrek sağlığı taraması yapılıyor.
  Gündem
 •   EN ÇOK OKUNANLAR

  Tüm Yazarlarımızın


  Makalelerini
  Okuyun!