K.Maraş
33°C
İstanbul
32°C
Ankara
34°C
Takip Et :
Haber
2016-01-16 01:14:41
Bahartürk Tv Ve Tv27’den Kahramanmaraş’a Atılım

Bahartürk Tv Ve Tv27’den Kahramanmaraş’a Atılım

Baharoğlu Medya Grubu Genel Müdürü M. Hanifi Kılıç, yaptığı açıklamada, Gaziantep merkezli olarak yayınlarını sürdüren her iki TV kanalında yeni yıl ile birlikte çok önemli değişim ve atılımlar gerçekleştirdiklerini söyledi. Kılıç, Anadolu’nun Televizyonu sloganıyla yayın yapan Bahartürk TV ve Farkı Özgürlüğünde sloganıyla izleyiciye ulaşan TV27’nin daha önce platformlar aracılığıyla sürdürdükleri yayının şimdi doğrudan TÜRKSAT uydusu ana kanalı olarak başladığını bildirdi.

 

YENİ FREKANSLARI

2016 yılı ile birlikte Türksat A.Ş. ile sözleşme imzalayarak, Türksat uyduları üzerinden yayına başladıklarını ifade eden Kılıç, “İzleyicilerimiz Bahartürk TV yayınlarını frekans 11594, sembol 25000, dikey (V) parametreleri, TV27 yayınlarını ise frekans 12523, sembol 22500, dikey (V) parametreleri ile izleyebilecekler. Her iki TV kanalımızda geniş yayın bandı ile görüntü ve ses kalitesinin artması ile izleyicilerimize kaliteli yayınlar ulaştıracağız. Kanallarımızı takip edebilmek için uydu alıcılarının otomatik güncellenmesi yeterli olacaktır” dedi.

 

DİGİTÜRK VE D-SMART FARKI

Baharoğlu Medya Grubu Genel Müdürü M. Hanifi Kılıç, TÜRKSAT atağının yanısıra milyonlarca abonesi bulunan Digitürk ve D-Smart platformlarında yer aldıklarını ifade ederek, “İzleyicilerimiz BAHARTÜRK TV’yi D-Smart 264. kanaldan ve Digitürk Türksat Paketi 161. kanaldan, TV27’yi ise Digitürk Türksat Paketi 162. kanaldan keyifle izleyebilecekler” şeklinde konuştu.

 

İNTERNET YAYINCILIĞI

Bahatürk TV ve TV27’nin uydu yayınları dışında internetten, akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden de izlenebildiğine dikkat çeken Kılıç, bunun için Google Play ve AppStore uygulamalarını indirmenin yeterli olacağını vurguladı.

 

ATILIMLAR SÜRECEK

Teknolojik tüm yenilikleri yakından takip ettiklerine dikkat çeken Kılıç, bunun yanısıra gündemi en hızlı şekilde ekranlara taşımak için Türkiye’nin en önemli haber ajansları ile abonelik sözleşmeleri imzaladıklarını, tam donanımlı canlı yayın aracı ile dünyaca tanınmış TV kanallarına hizmet verdiklerini, başkent Ankara ve İstanbu’da da stüdyo kurma çalışmaları sürdürdüklerini, Antalya, Kilis, Adıyaman, Şanlıurfa, Kahramanmaraş ve Malatya gibi illerde de temsilcilikler açmayı hedeflediklerini sözlerine ekledi. (İHA)

 • 3.cülük Bağlarbaşı İmam Hatip’in
  Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Okullar arası turnuvalar
  6768 gösterim
 • Amatör De Bu Hafta
  Yerel Amatör Ligde 16-17Ocak 2016 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların programı belirlendi.
  7388 gösterim
 • Fırtına Lidere Konuk
  Temsilcimiz Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor sezonun ilk deplasmnında Lider Etimesgut Belediyespor’a konuk oluyor.
  5677 gösterim
 • Gençler Üniversitelilerle
  2015-2016 Sezonu 8. Haftasında “EBBL” nin 10’cu Grubun Lideri Üniversiteler Gençlik Spor Kahramanmaraş’a konuk oluyor.
  6410 gösterim
 • Muallim Erkeklerde Farka Gitti
  2015-2016 Okul Sporları kapsamında Futsal müsabakalarında Muhallim Hayrullah Orta Okulu Farka gitti.
  5563 gösterim
 • Grup Müsabakaları Kahramanmaraş’ta
  Kahramanmaraş Badminton Gençler grup müsabakalarına ev sahipliği yapıyor.
  5834 gösterim
 • Asfaltsız Yol Kalmayacak
  Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, ilçesinde yapılan asfalt çalışmalarını sık sık yerinde incelemeye devam ediyor. Son olarak Yukarı Pazarcık Mehmet Emin Arık oğlu Mahallesi’nde yapılan asfalt çalışmalarına katılan Başkan
  Gündem
 • Öğrenci Velilerinden Kızılay’a Kan Bağışı
  Milli eğitim Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve Türk Kızılayı işbirliği ile uygulanan ‘Geleceğin Kan Bağışçılarının Kazanımı için Teknik Destek Projesi’ kapsamında Kahramanmaraş’ta yaşı tutan öğrenciler,öğretmenler ve
  Sağlik
 • Öğrencilere Böbrek Sağlığı Taraması
  Kahramanmaraş Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ve KABÖDER işbirliği ile öğrencilere böbrek sağlığı taraması yapılıyor.
  Gündem
 •   EN ÇOK OKUNANLAR

  Tüm Yazarlarımızın


  Makalelerini
  Okuyun!