K.Maraş
33°C
İstanbul
32°C
Ankara
34°C
Takip Et :
Haber
2016-01-16 01:20:42
Asfaltsız Yol Kalmayacak

Asfaltsız Yol Kalmayacak

Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ,” Pazarcık İlçesinde Bozuk ve asfaltsız yol kalmayacak” dedi.  Pazarcık Belediyesi’ne bağlı ekipler bozulan yollarda onarım çalışmaları yaparak birçok mahallede asfaltlama çalışması başlattı. Yapılan çalışmalar kapsamında birçok cadde ve sokağa sıcak asfalt döküldü.

Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, Pazarcık ilçesinde devam eden afsal yol çalışmalarını yerinde inceledi. Asfalt yol çalışmalarını tüm ilçeye yayarak sürdürdüklerini belirten Belediye Başkanı Bozdağ Pazarcıklarının rahat etmesi ve huzurlu bir ortamda yaşamaları için asfaltlama çalışmalarının hızlı bir şekilde devam ettiğini belirterek, asfalt çalışmaların aciliyet sırasına göre belirlenen program dâhilinde sürdüreceklerini dile getirdi.

Kız Kapanlı-Ufacıklı-Eğrice Grup Yolu- Beşçeşme-Sultanlar-Karabıyıklı Grup Yolu- Yumaklıcerit Yolu- Ulubahçe Yolu- Aksu Yolu- Taşdemir yolu -Mehmet emin Arık oğlu ve Bağdın-  sağır mahallesi yolu - Kuzkent Mahallesinde Çalışmaları tamamladık diğer Mahalle yollarında asfalt yol hazırlığı çalışmalarıyla birlikte ilçede yol çalışmalarımız süratle devam ediyor. Yol medeniyettir. Yol genişletme ve asfaltlama çalışmalarının tamamlanması ile birlikte ulaşım daha da kolaylaşacak. Kısa süre içerisinde buradaki çalışmamız tamamlanarak vatandaşlarımızın hizmetine girecek. Gelişen ve değişen ilçemizde yaptığımız çalışmalarla ve projelerimizle Pazarcık ilçesinin çehresi değişecek” dedi.

Son olarak Sözlerine şu şekilde devam eden Başkan Bozdağ Vatandaşlarımızın rahat bir ulaşım sağlayabilmesi adına aciliyet arz eden mahallelerimizde sıcak asfalt çalışmalarının startını vermiştik. Birçok mahallemizde sıcak asfalt çalışmalarımızı tamamladık. Sadece belediye imkânları ile sıcak asfalt gibi büyük projelerin gelemeyeceğinin bilincinde olarak bu nedenle devletimizin tüm imkanlarını Pazarcık’a getirebilmek için Kahramanmaraş ve Gaziantep Büyükşehir Belediyelerimiz ile işbirliği ve koordinasyon içerisinde yıllardır sıcak asfaltın hasretini çeken, Büyükşehir Yasası ile köyden mahalleye dönüşen mahallelerimizin yollarını sıcak asfaltla kaplayarak şehir statüsüne kavuşturmaya gayret ediyoruz.2014 yılından günümüze ilçemizde yaklaşık 40 km sıcak asfalt çalışması yaptık dedi. 

 • 3.cülük Bağlarbaşı İmam Hatip’in
  Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Okullar arası turnuvalar
  6770 gösterim
 • Amatör De Bu Hafta
  Yerel Amatör Ligde 16-17Ocak 2016 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların programı belirlendi.
  7391 gösterim
 • Fırtına Lidere Konuk
  Temsilcimiz Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor sezonun ilk deplasmnında Lider Etimesgut Belediyespor’a konuk oluyor.
  5680 gösterim
 • Gençler Üniversitelilerle
  2015-2016 Sezonu 8. Haftasında “EBBL” nin 10’cu Grubun Lideri Üniversiteler Gençlik Spor Kahramanmaraş’a konuk oluyor.
  6414 gösterim
 • Muallim Erkeklerde Farka Gitti
  2015-2016 Okul Sporları kapsamında Futsal müsabakalarında Muhallim Hayrullah Orta Okulu Farka gitti.
  5567 gösterim
 • Grup Müsabakaları Kahramanmaraş’ta
  Kahramanmaraş Badminton Gençler grup müsabakalarına ev sahipliği yapıyor.
  5837 gösterim
 • Asfaltsız Yol Kalmayacak
  Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, ilçesinde yapılan asfalt çalışmalarını sık sık yerinde incelemeye devam ediyor. Son olarak Yukarı Pazarcık Mehmet Emin Arık oğlu Mahallesi’nde yapılan asfalt çalışmalarına katılan Başkan
  Gündem
 • Öğrenci Velilerinden Kızılay’a Kan Bağışı
  Milli eğitim Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve Türk Kızılayı işbirliği ile uygulanan ‘Geleceğin Kan Bağışçılarının Kazanımı için Teknik Destek Projesi’ kapsamında Kahramanmaraş’ta yaşı tutan öğrenciler,öğretmenler ve
  Sağlik
 • Öğrencilere Böbrek Sağlığı Taraması
  Kahramanmaraş Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ve KABÖDER işbirliği ile öğrencilere böbrek sağlığı taraması yapılıyor.
  Gündem
 •   EN ÇOK OKUNANLAR

  Tüm Yazarlarımızın


  Makalelerini
  Okuyun!