K.Maraş
33°C
İstanbul
32°C
Ankara
34°C
Takip Et :
Haber
2014-04-29 11:31:10
Alişan, Coştu, Coşturdu

Alişan, Coştu, Coşturdu

Kapılarını açtığı 26 Nisan 2013 tarihinden bu yana kentin sadece ekonomisine değil, sosyal ve kültürel yaşamına da zenginlik ve renk katan Kahramanmaraş Piazza, 2 gün süren yıl dönümü kutlamalarında Alişan’ı sevenleriyle buluşturdu,. Ünlü sanatçı, Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin 1. Yaş Günü kutlamaları kapsamında gerçekleştirilen imza günü ve mini konserinde hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılandı.

Buz pistinde sahne alan Alişan, gösterilen ilgiye teşekkür ederken, “Öncelikle bu güzel yatırımı Kahramanmaraş’a kazandıran Piazza AVM yönetimini kutluyorum. Beni sizlerle buluşturduğu için de teşekkür ediyorum. Nice yaşlara!” dedi.

Türk Halk Müziği'nin güçlü yorumcusu Alişan,  albümüne adını veren “Seni biraz fazla sevdim” ile “Beyaz gül kırmızı gül” adlı eserleri seslendirdikten sonra buz pisti etrafındaki sevenleriyle tokalaştı, sohbet etti. Hayranlarının yönelttiği soruları da yanıtlayan Alişan, bir hayranının isteği üzerine “Vebal” adlı şarkısından canlı olarak bir kuple okudu.

 

"ÖNEMLİ OLAN GERÇEK SEVGİYİ BULMAK"

Alişan,  bir başka hayranının yönelttiği hayatında birinin olup olmadığı sorusu üzerine de, “Hayatımda hiç kimse yok. Önemli olan gerçek sevgiyi bulmak” dedi.

Alanı çevreleyen izleyicilerin yoğun sevgi gösterisi üzerine kayma riskine rağmen buz pistinde bir uçtan diğerine yürüyerek sevenleriyle tokalaşan Alişan, mütevazı ve cana yakın tavırlarıyla da sevenlerinin gönlünde bir kez daha yer etti.

 

ALİŞAN'LA SELFİE

Alişan, mini konserinin ardından sevenlerine fotoğraflarını imzaladı. Sevdikleri sanatçıyı yakından görmek için birbirleriyle yarışan ziyaretçiler, cep telefonlarının kameralarından yaptıkları özçekim (selfie) ile unutamayacakları bu anı ölümsüzleştirdiler.

 

YAŞ GÜNÜ PASTASINI KESTİ

Ünlü sanatçı, daha sonra Piazza yöneticileriyle birlikte 1. yaş günü pastasını kesti. İzleyenlerin alkışları ve tavandan süzülen binlerce rengarenk balon eşliğinde kesilen pasta, bu coşkuyu paylaşan tüm ziyaretçilere ikram edildi.

Seçkin markaları, tüm yıla yayılan kampanyaları, sosyal, kültürel ve sanatsal etkinlikleriyle herkesin buluşma noktası haline gelen ve Kahramanaraş’ta alışveriş kültürüne yeni bir bakış açısı kazandıran Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin 1. Yaş günü etkinlikleri 2 gün sürdü. Kutlamalar boyunca alışveriş merkezinin tüm katlarını gezen Latino Red Korteji ile Karnaval kortejinin bandosundan yükselen müzik eşliğinde coşkuyu tüm noktalara taşıdı. AVM önünde devam eden gösteride tüm Kahramanmaraş halkı Piazza’nın yaş günü sevincine ortak oldu. Palyaçoların tüm çocuklara balon, şeker ve rüzgar gülü dağıttığı yıldönümü renkli ve neşeli görüntülere sahne oldu.

Piazza AVM yönetimi, kendilerini yaş günü kutlamasında yalnız bırakmayan tüm ziyaretçilerine teşekkür ederek, her ay 1 milyon kişinin ziyaret ettiği avm’ye bölge halkının sevgiyle sahip çıkmasından gurur duyduklarını dile getirdi.

 • 3.cülük Bağlarbaşı İmam Hatip’in
  Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Okullar arası turnuvalar
  6768 gösterim
 • Amatör De Bu Hafta
  Yerel Amatör Ligde 16-17Ocak 2016 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların programı belirlendi.
  7388 gösterim
 • Fırtına Lidere Konuk
  Temsilcimiz Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor sezonun ilk deplasmnında Lider Etimesgut Belediyespor’a konuk oluyor.
  5677 gösterim
 • Gençler Üniversitelilerle
  2015-2016 Sezonu 8. Haftasında “EBBL” nin 10’cu Grubun Lideri Üniversiteler Gençlik Spor Kahramanmaraş’a konuk oluyor.
  6410 gösterim
 • Muallim Erkeklerde Farka Gitti
  2015-2016 Okul Sporları kapsamında Futsal müsabakalarında Muhallim Hayrullah Orta Okulu Farka gitti.
  5563 gösterim
 • Grup Müsabakaları Kahramanmaraş’ta
  Kahramanmaraş Badminton Gençler grup müsabakalarına ev sahipliği yapıyor.
  5834 gösterim
 • Asfaltsız Yol Kalmayacak
  Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, ilçesinde yapılan asfalt çalışmalarını sık sık yerinde incelemeye devam ediyor. Son olarak Yukarı Pazarcık Mehmet Emin Arık oğlu Mahallesi’nde yapılan asfalt çalışmalarına katılan Başkan
  Gündem
 • Öğrenci Velilerinden Kızılay’a Kan Bağışı
  Milli eğitim Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve Türk Kızılayı işbirliği ile uygulanan ‘Geleceğin Kan Bağışçılarının Kazanımı için Teknik Destek Projesi’ kapsamında Kahramanmaraş’ta yaşı tutan öğrenciler,öğretmenler ve
  Sağlik
 • Öğrencilere Böbrek Sağlığı Taraması
  Kahramanmaraş Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ve KABÖDER işbirliği ile öğrencilere böbrek sağlığı taraması yapılıyor.
  Gündem
 •   EN ÇOK OKUNANLAR

  Tüm Yazarlarımızın


  Makalelerini
  Okuyun!