K.Maraş
33°C
İstanbul
32°C
Ankara
34°C
Takip Et :
Haber
2012-09-27 15:00:59

AKEDAŞ ne yapıyor

Elektrik faturaları yüksek geliyor. Vatandaşlar şikayetçi. Bana intikal eden konulardan biride  kaçak  elektrik ücretlerinin dürüst vatandaştan alınmaya devam edliyor. Halen konu düzeltilmedi. Bunun hesabını  kim verecek. Bu paralar nerelere gidiyor. Bu vatandaşı soymaya  halen  devam edecekmisiniz. Yazık bu insanlara. Mahkemelere gidip gelmek bir külfet. En ufak bir konuda mahkemeye mi gidilmeli. Millet vekillerimiz bu konuları üst makamlarda çözmeli. Vatandaş perişan oluyor.

      Şimdi de  elektrik faturalarına ,saatlerin üzerindeki rakamlardan farklı rakamlar yazılıyor. Saatine bakmayı akıl edemeyenler yüksek elektrik faturasından isyan ediyor. Benim elimde bir fatura var. Bu faturadaki rakamla saatteki rakam birbirini tutmuyor.

     Akedaş yetkilileri özelleşmenin rahatlığı içinde keyfi  uygulama yapmamalıdır. Elektrik bu milletin milli  malıdır.  Özelleşme yapıldı diye insanları zor duruma sokmanın alemi yok.

     “Ali kıran baş kesen”  gibi “dediğim dedik”. “Ben istersem yüksek fatura çıkartırım “anlayışı içinde  hareket eden görevlilerin derhal görevlerine son verilmeli.

      Bu millet fedakar bir millet. Bu millete eziyet edenler iflah olmaz. Alınan haksız kazanç kimsenin kesesine kalmaz.

      Seçilen millet vekillerimiz  istikbal peişinde koşacaklarına milletin dertleri ile dertlensinler. Böyle şey olmaz. Yazık olur.

      Seçim atmosferine girildi. Bu karambolde insanlara kazık atılmaya çalışılıyor. Kullanılmayan elektrik fatrurası çıkartılmak ne demek. İnsanları enayi yerine koymaktır.

      Elektrik faturaları can yakıyor. Elektrik 20 lira ise 20 lirada nerdeyse ek vergiler ve paralar var.

      Bunların derhal düzeltilmesi lazım. Yasal olmayan paralar alınmaya devam ediliyor.  Vatandaş her konuyu mahkemeye mi  taşımalı. Seçilen vekiller milletin vekaletini yerine getirmeli.  Aksaklıkları yukarda düzeltmelidir.

     Bu  milletin hakları vekiller tarafından aranır. Yanlış uygulamalar  meclise taşınmalı ve düzeltilmelidir.

 • Kıyıya Vuran Cesetler
  1699 gösterim
 • Sözün Ustaları Dergisi
  1699 gösterim
 • İnsanlar Doğduğu Gibi Temiz Dursalar
  1699 gösterim
 • Bayrak Şairimiz Arif Nihat Asya
  1699 gösterim
 • HIDİV Kasrı
  HIDİV Kasrı
  1699 gösterim
 • Toplumsal Yaramız
  Toplumsal Yaramız
  1699 gösterim
 •   EN ÇOK OKUNANLAR

  Tüm Yazarlarımızın


  Makalelerini
  Okuyun!